יישוב כרם רעים

המתיישבים
תוכן עניינים

מידע למתיישב

בלב גוש טלמונים בנוף בראשית ירוק, קם יישוב חדש שמתפתח בקצב מואץ.
בכרם רעים יש קהילה מגובשת ומגוונת, כ- 115 משפחות שכבר בנו כאן את ביתם, וכל זה בישוב עם מיקום מצויין, 20 דקות ממודיעין ו- 45 דקות מירושלים.

שלב ד3 – שמיניות "סוביניון":
ארבעה בניינים, בכל בניין ארבע קומות ושמונה דירות.
סה"כ 32 יח"ד של 4-5 חדרים, 120-141 מ"ר.

הצטרפו לצמיחה בכרם רעים!

המחירים הנמוכים והאוכלוסייה האיכותית הובילו משפחות רבות לרכוש דירות ובתים ביהודה ושומרון. עם הזמן כמות התושבים גדלה משמעותית וכך גם כמות היישובים.

ישוב כרם רעים

שלל יישובים מסקרנים

ביהודה ושומרון אפשר למצוא ערים וישובים קהילתיים רבים אשר לכל אחד מהם אופי משלו ובהתאם לכך עוברים אליהם דירה תושבים דתיים, חרדים וחילונים.

יתרונות המגורים ביהודה ושומרון

קיימות סיבות רבות לכך שהמעבר לאזור יהודה ושומרון הוא הדבר הנכון לעשותו. יתרונות המגורים באזור זה הם מגוונים, כמו לדוגמה האוויר הצח, הנוף היפהפה, הקרבה למרכז המאפשרת נסיעה קצרה יחסית לענייני עבודה או לביקורים משפחתיים. אך הסיבה המרכזית היא המחירים הנוחים של הדיור יחסית לשאר אזורי הארץ.

"המתיישבים" מסייעים למשפחות רבות לפלס את דרכן ולבחור את הישוב המתאים ביותר עבורן. תנופת הבנייה רק הולכת וגדלה ובשל כך קיימת השקעה רבה יותר המביאה לשיפור ולמיטוב השירותים שמוענקים לתושבים.

למה כדאי לעבור לגור ביישוב צעיר

  • כרם רעים הוא יישוב צעיר, יחסית, אשר הוקם בשנת 2010 ומאז הוא רק מתרחב, מתפתח ומשגשג. היישוב מורכב מקהילה צעירה, מעורבת, תוססת ומתפתחת המונה כיום כ – 150 משפחות.
  • מבחינה גיאוגרפית היישוב ממוקם בגוש טלמונים אשר במועצה האזורית מטה בנימין. כרם רעים נמצא במרחק נסיעה של כ – 20 דקות מהעיר מודיעין וקרוב ל – 50 דקות מירושלים ומתל אביב, דבר המאפשר לתושבי המקום מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה, לימודים ופנאי.
  • אם אתם מחפשים מגורים בנוף בראשיתי הרי שכרם רעים הוא בדיוק המקום עבורכם שכן הוא צופה לנופים פסטורליים ושלווים בקרבתו יש כמה מעיינות ואת פארק גיבורות התנ"ך.
  • ביישוב כיום אפשר למצוא מערכות חינוך לגיל הרך ותנועת נוער. ביישובי הסביבה ישנם בתי ספר יסודיים ועל-יסודיים המשתייכים לזרמי חינוך שונים.
  • את הבנייה בכרם רעים מובילה חברת אמנה באמצעות חברת 'בר אמנה' עם מגוון רחב של דירות מרווחות, חלקן הגדול כוללות מרפסת וגינה.
  • בכרם רעים ישנם מרכזי בילוי ופנאי קהילתיים כמו ספרייה, גני שעשועים ובית כנסת.

המומחיות שלנו, בחברת המתיישבים, היא למצוא לכל לקוח את הבית המתאים אורח חייו. לאור המבחר הגדול, המומחים שלנו מנתבים את הדרך לכל משפחה. דברו אתנו ונשמח להעניק גם לכם שירות מעולה שיוביל אתכם למגורים בדירת החלומות שלכם באחד הישובים הפסטורליים בסביבה זו.

מוזמנים להתרשם מעוד פרויקטים של חברת המתיישבים:

סביבת המגורים היא נושא מהותי ובעל דרגת חשיבות גבוהה אצל כל משפחה. כשמעוניינים לרכוש בית חושבים קודם כול על העיר או על היישוב, שיאפשר לכל בני המשפחה איכות חיים גבוהה.
מעלה לבונה הוא אחד היישובים היפהפיים במטה בנימין ולכן גרות בו כבר כ – 140 משפחות ובתקופה הקרובה מספרם יגדל.
הר חברון הוא אחד האזורים המבוקשים ביותר למגורים בשטחי יהודה ושומרון ומכיוון שלכל יישוב יש את הצביון שלו, הלקוחות בוחנים בדרך כלל כמה וכמה יישובים באמצעות סיורים ופגישות עם אנשי מקצוע של המתיישבים, ולאחר מכן קל להם יותר לקבל החלטות

רוצים להתייעץ?

או השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות